باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد
باربری سعادت آباد

باربری در محدوده سعادت آباد تهران فعالیت میکند و با ارزانترین نرخ در خدمت ساکنان منطقه سعادت آباد میباشد.

ما در وانت بار سعادت آباد تمامی مراحل را از دریافت سفارش تا جابه جای و رساندن بار به مقصد با برنامه انجام میدهیم.

۱- شما با کارشناسان باربری ناذر بدون کد حتی با گوشی تماس میگیرید و بعد از گرفتن مشاوره و در صورت تمایل مکان و زمان و نوع کالا برای جابه جایی را با ما در میان می گذارید.

۲- متخصصان باربری و بسته بندی ما ما چند ساعت قبل از باربری اصلی در محل اثاث کشی حاضر میشوند و اثاث را در نهایت تخصص با ابزارهای بسته بندی مناسب بسته بندی میکنند.

۳- سپس ماشین های باربری ما به موقع در مکان حاضر میشوند و کارگران باربری ما با تخصص کافی در شیوه حمل بار اثاث را در کامیونت های مسقف و شیک بار میزنند

۴- کارگران چیدمان بار در داخل ماشین وسایل را میچینند و سپس در مبدا مورد نظر بار را خالی میکنند و همچنین اگر مشتری خواهان بود باربری سعادت آباد بار را برای آن ها میچیند.

۵- در صورت لزوم پرسنل نظافتی باربری ونوس بار محل جدید را نظافت می کنند.

داشتن مجوز های لازم

باربری سعادت آباد با داشتن مجوز های مربوط به حوزه باربری از سازمان مربوطه همیشه تابع مقررات بوده و تعهدات بین خود و مشتری را پذیرفته و به آن عمل میکند . اتوبار سعادت آباد با تقسیم کار در بین پرسنل باربری و داشتن اصول اخلاقی در بین پرسنل باربری همواره اثاث کشی با آرامش را برای مشتری رقم زده است .

باربری سعادت آباد و طرز کار

شما بعد از انتخاب باربری ما به عنوان باربری مناسب در جهت بسته بندی و جا به جای اثاث منزل و یا اداره یا شرکتتان ، با ما تماس میگیرید و ما بعد از مشاوره باربری و گرفتن مشخصات محل اثاث کشی و زمان دقیق اثاث کشی ، باربری سعادت آباد پرسنل خود را از سفارش باربری شما آگاه میکنیم و در موعد مقرر با تجهیزات لازم و مناسب باربری شما در محل حاضر می شویم.
اتوبار سعادت آباد خود را در قبال اثاث و کالاهای شما مسئول میداند و سالم رسیدن اثاث را از مقصد تا مبدا ضمانت میکند.

باربری سعادت آباد و اثاث کشی در روزهای بارانی و برفی

دیگر لازم نیست نگران اثاث کشی خود در روزهای بارانی و شرایط بد آب و هوایی خود باشید ، باربری سعادت آباد با داشتن امکانات ویژه و مخصوص باربری در روزهای بارانی و برفی ، مانند : ماشین های مسقف باری ، وسایل بسته بندی ضد آب و ایمن مانن کارتون های ضد آب ، نایلون های حبابدار و دستگاه پرس نایلون ها برای جلوگیری از ورود آب و … در پی آن بوده است که اتوبار سعادت آباد حتی در روزهای بارانی نیز و شرایط آب و هوایی نامناسب هم قابلیت حمل اثاث و کالاهای با ارزش شما را داشته باشد و با ضمانت اثاث کشی را پایان دهد.

شماره تماس ها :

شمال تهران : ۲۲۸۹۵۹۵۳-۰۲۱
Call Now Buttonتماس بگیرید